Site icon Zabiegi kosmetyczne Warszawa BusinessBeauty.pl

Strona główna

Zapraszamy do naszego świata naturalnej pielęgnacji i dobrego samopoczucia

Business Beauty

Salon kosmetyczny Business Beauty wita Cię na naszej stronie! Nazwa naszego salonu kosmetycznego, studia rewitalizacji powstała w nawiązaniu do jego misji i potrzeb grupy Klientek, do której w głównej mierze adresowana jest oferta. To przede wszystkim aktywne panie, w tym właścicielki firm lub managerki.

 

Pracują intensywnie i z zaangażowaniem, co powoduje że ich czas przeznaczony na potrzeby swojej pielęgnacji jest ograniczony i powinien być wykorzystany jak najbardziej efektywnie. Co za tym idzie – oczekują szybkich rezultatów oraz braku skutków ubocznych które wymagałyby nawet krótkiego wyłączenia z życia zawodowego.

I najlepiej jeszcze, aby zabiegi kosmetyczne łączyły rezultat w postaci udoskonalenia wyglądu z odprężeniem i regeneracją, której tak bardzo potrzebują aby móc działać na pełnych obrotach i z niezbędną koncentracją.

Nasze usługi kosmetyczne w pełni odpowiadają tym potrzebom. Odwiedź nas, wybierz coś dla siebie i sama się przekonaj.

NASZA SPECJALNOŚĆ

Jesteśmy przekonani, że doskonałe efekty w obszarze wyglądu i samopoczucia można osiągnąć nieinwazyjnymi metodami, opartymi na połączeniu badań naukowych i bogactwa natury. Tak działa salon kosmetyczny Business Beauty.

Naszą specjalnością są nieinwazyjne, komfortowe w odczuciu Klientów zabiegi kosmetyczne i suplementacja w przełomowej technologii AgeLOC, oddziałującej na ekspresję genów odpowiedzialnych m.in. za pracę komórek skóry, metabolizm tłuszczu oraz regenerację i produkcję energii komórkowej.

Salon kosmetyczny zapewnia: systematyczne zabiegi kosmetyczne przynoszą spektakularne efekty, niwelując zmarszczki i bruzdy, wyrównując fakturę i koloryt skóry, udoskonalając owal twarzy. Następuje naprawa i wyraźne odmłodzenie wyglądu skóry twarzy oraz zniwelowanie niedoskonałości sylwetki.

W Business Beauty skorzystałam z serii zabiegów galwanicznych oraz konsultacji co do pielęgnacji domowej. Jako trener personalny, zawodniczka IFBB Elite Pro i fitness model wymagam od siebie dobrej kondycji, również kondycji cery. Te zabiegi dały mi dokładnie to czego potrzebuję. Dodatkowo podoba mi się to, ze mogę sama kontynuować zabiegi, co przy moich częstych wyjazdach jest bardzo komfortowym rozwiązaniem. Zdecydowanie polecam.
Wasze opinie o nas Jagienka Kamińska
Profesjonalnie zajmuję się wizażem. W Business Beauty spotkałam się z zabiegiem Lumi Spa. Ta technologia zachwyciła mnie tym, że w ciągu 2 minut wygładza, napina i rozświetla skórę. Idealny zabieg przed nałożeniem makijażu.
Wasze opinie o nas KARIN GRONDYS
Mam wrażliwą i wymagającą cerę, łatwo się podrażnia. Systematycznie korzystam w Business Beauty z zabiegów z użyciem łagodnych kwasów oraz łagodzącej maski algowej, poprzedzanych oczyszczaniem Lumi Spa. Świetnie dobrane preparaty. Zawsze po sesji moja cera jest gładka, wyciszona, rozświetlona i ładnie napięta, i ten stan utrzymuje się kilka tygodni. Polecam!
Wasze opinie o nas MALWINA GOŁĘBIOWSKA

Nasza nowość: AgeLOC BOOST

Zauważasz u siebie utratę jędrności i blasku skóry?

Odkryj możliwości natychmiastowego wypełnienia i rozświetlenia cery – wystarczą dwie minuty o poranku po oczyszczeniu cery. Mikroprądy w połączeniu z unikalnym serum – i cera staje się lepiej napięta, wygładzona i lśniąca, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Poznaj najnowsze urządzenie z rodziny:  AgeLOC Boost.

Nasi partnerzy

Exit mobile version