Promocje ul. Zimna 2 00-138 Warszawa

Zabiegi relaksacyjno-pielęgnacyjne na ciało

icon(2)

Wybierz usługę:

Peeling solny lub cukrowy całego ciała z aromaterapią 30 min

Delikatny peeling oczyszcza i wygładza skórę, pobudza ukrwienie skóry, a zastosowany przy tym masaż przynosi odprężający relaks.

Cena: 60 zł

Masaż relaksacyjny pleców 30 min

Plecy i ramiona to niezwykle unerwiony obszar. Jego masaż wspaniale odpręża i rozluźnia.

Cena: 60 zł

Masaż relaksacyjny ciała z aromaterapią 60 min
Delikatny, kojący masaż na olejku z naturalnymi ekstraktami. Wycisza i relaksuje, a jednocześnie odświeża i poprawia wygląd skóry ciała.

Cena: 140 zł

Peeling i masaż relaksacyjny z aromaterapią 90 min

Optymalne połączenie – wygładzona, wymasowana skóra i głęboki relaks. Idealne rozwiązanie dla zniwelowania stresu.

Cena: 180 zł

Podobne usługi:

Zabiegi na okolice oczu

Skóra okolicy oczu jest bardzo delikatna i podatna na upływ czasu. Mała ilość gruczołów łojowych, słaba podściółka tłuszczowa i słaby system włókien podporowych sprawiają, że skóra szybko traci jędrność. Pogłębiają się bruzdy, a słabnące mięśnie powodują opadanie górnej powieki, nadając twarzy smutny wygląd. Skórę pod oczami cechuje też słabe krążenie krwi i skłonność do zastojów [...]

Regulacja brwi

Regulacja brwi   Nadanie kształtu łukom brwi poprzez usunięcie pęsetą zbędnych włosków zaburzających rysunek brwi Wyrazista oprawa oczu dodaje twarzy charakteru i urody. Warto zadbać o odpowiednie wzmocnienie koloru brwi i rzęs, optyczne zagęszczenie zbyt słabych brwi i nadanie im ładnego rysunku przez precyzyjne wyregulowanie.   Cena: 20 zł Umów się na wizytę Podobne usługi:

Henna rzęs i brwi

Henna rzęs i brwi   Barwienie za pomocą henny w proszku, w kombinacji koloru czarnego, brązowego i szarego, z woda utlenioną, w celu pokrycia siwych włosków i nadania mocniejszego koloru oprawie oczu.   Cena: od 20 zł Umów się na wizytę Podobne usługi: