Promocje ul. Zimna 2 00-138 Warszawa

Zabiegi na okolice oczu

icon

Skóra okolicy oczu jest bardzo delikatna i podatna na upływ czasu. Mała ilość gruczołów łojowych, słaba podściółka tłuszczowa i słaby system włókien podporowych sprawiają, że skóra szybko traci jędrność. Pogłębiają się bruzdy, a słabnące mięśnie powodują opadanie górnej powieki, nadając twarzy smutny wygląd. Skórę pod oczami cechuje też słabe krążenie krwi i skłonność do zastojów limfatycznych, dlatego często tworzą się cienie i obrzęki. Zabiegi na okolice oczu mają na celu zniwelowanie defektów tych delikatnych partii skóry, w szczególności zmarszczek, cieni pod oczami i opuchlizny na powiekach oraz pod oczami, i przywrócenie młodego spojrzenia.

Wybierz usługę:

Eye Contour

Dwufazowy zabieg rozjaśniający i uelastyczniający skórę wokół oczu: nałożenie fibrostymulującego koncentratu wygładzającego pod oczy,  następnie bionanocelulozowej maski na okolice oczu  z aktywnymi składnikami. Zabieg zakończony liftingującym masażem okolic oczu i nałożeniem kremu wygładzającego i rozjaśniającego cienie pod oczami. Działanie zabiegu: skuteczne wypełnienie zmarszczek od wewnątrz, nawilżenie skóry, pobudzenie syntezy włókien podporowych skóry – kolagenu i elastyny, przeciwdziałanie wiotczeniu skóry i zwiększenie odporność na działanie siły grawitacji, poprawienie przepływu krwi i limfy, złagodzenie podrażnień.

Zalecana liczba zabiegów: jednorazowo lub w serii 5-6 zabiegów wykonywanych 1 raz w tygodniu.

 

Wskazania: zmarszczki, cienie, opuchnięcia pod oczami, suchość, utrata jędrności skóry, opadające powieki. Zabieg może być wykonywany samodzielnie, lub jako uzupełnienie innych zabiegów pielęgnacyjnych.

Efekty po zabiegu: skuteczne zredukowanie worków i cieni pod oczami, zmniejszenie widoczności zmarszczek,  natychmiastowe i intensywne nawilżenie,  usunięcie objawów zmęczenia i  poprawienie wyglądu skóry okolicy oczu.

Efekty po serii zabiegów: widoczne zredukowanie zmarszczek, zmniejszenie ich długość i głębokości  pod okiem, na górnej powiece oraz kurzych łapek, poprawienie jędrności i elastyczności, poprawienie krążenia krwi i zmniejszenie skłonności do zastojów limfatycznych.

 

Cena: 50 zł

Zabieg galwaniczny z peptydami prokolagenowymi

W trakcie zabiegu prąd galwaniczny o niskim natężeniu aplikuje do głębszych warstw naskórka specjalny preparat zawierający substancje peptydowe, które wysyłają sygnał do komórek odpowiadających za produkcję kolagenu. W ten sposób stymulowana jest synteza włókien kolagenowych i redukowana widoczność średnich i głębokich zmarszczek. Skóra staje się wygładzona, elastyczna, lepiej napięta i odzyskuje znacznie młodszy wygląd. Zabieg zakończony liftingującym masażem okolic oczu.

Wskazania: zmarszczki, cienie, suchość, utrata jędrności skóry, opadające powieki. Zabieg może być wykonywany samodzielnie, lub jako uzupełnienie innych zabiegów pielęgnacyjnych.

Efekty po zabiegu: skuteczne zredukowanie cieni pod oczami, zmniejszenie widoczności zmarszczek,  natychmiastowe i intensywne nawilżenie,  usunięcie objawów zmęczenia i  poprawienie wyglądu skóry okolicy oczu.

Efekty po serii zabiegów: widoczne zredukowanie zmarszczek, zmniejszenie ich długość i głębokości  pod okiem oraz kurzych łapek, poprawienie jędrności i elastyczności, poprawienie krążenia krwi i zmniejszenie skłonności do zastojów limfatycznych.

 

Cena: 50 zł

Podobne usługi:

Regulacja brwi

Regulacja brwi   Nadanie kształtu łukom brwi poprzez usunięcie pęsetą zbędnych włosków zaburzających rysunek brwi Wyrazista oprawa oczu dodaje twarzy charakteru i urody. Warto zadbać o odpowiednie wzmocnienie koloru brwi i rzęs, optyczne zagęszczenie zbyt słabych brwi i nadanie im ładnego rysunku przez precyzyjne wyregulowanie.   Cena: 20 zł Umów się na wizytę Podobne usługi: [...]

Henna rzęs i brwi

Henna rzęs i brwi   Barwienie za pomocą henny w proszku, w kombinacji koloru czarnego, brązowego i szarego, z woda utlenioną, w celu pokrycia siwych włosków i nadania mocniejszego koloru oprawie oczu.   Cena: od 20 zł Umów się na wizytę Podobne usługi: