Promocje ul. Zimna 2 00-138 Warszawa

Strona główna

Business Beauty

Nazwa naszego studia powstała w nawiązaniu do jego misji i potrzeb grupy Klientek, do której w głównej mierze adresowana jest oferta. Są to przede wszystkim aktywne panie, w tam właścicielki firm lub managerki.

 

Pracują intensywnie i z zaangażowaniem, co powoduje że ich czas przeznaczony na potrzeby swojej pielęgnacji jest ograniczony i powinien być wykorzystany jak najbardziej efektywnie.Co za tym idzie – oczekują szybkich rezultatów oraz braku skutków ubocznych które wymagałyby nawet krótkiego wyłączenia z życia zawodowego.

I najlepiej jeszcze, aby zabieg łączył rezultat w postaci udoskonalenia wyglądu z odprężeniem i regeneracją, której tak bardzo potrzebują aby móc działać na pełnych obrotach i z niezbędna koncentracją.

Nasze usługi w pełni odpowiadają tym potrzebom. Odwiedź nas, wybierz coś dla siebie i sama się przekonaj.

NASZA SPECJALNOŚĆ

Jesteśmy przekonani, że doskonałe efekty w obszarze wyglądu i samopoczucia można osiągnąć nieinwazyjnymi metodami, opartymi na połączeniu badań naukowych i bogactwie natury.

Naszą specjalnością są nieinwazyjne, komfortowe w odczuciu Klientów zabiegi i suplementacja w przełomowej technologii AgeLOC, oddziałującej na ekspresję genów odpowiedzialnych m.in. za pracę komórek skóry, metabolizm tłuszczu oraz regenerację i produkcję energii komórkowej.

Systematyczne zabiegi przynoszą spektakularne efekty, niwelując zmarszczki i bruzdy, wyrównując fakturę i koloryt skóry, udoskonalając owal twarzy. Następuje naprawa i wyraźne odmłodzenie wyglądu skóry twarzy oraz zniwelowanie niedoskonałości sylwetki.

Nasza nowość: HIFU

Poznaj niezwykle skuteczną metodę niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała, mającą swoje źródło w zaawansowanych badaniach naukowych.

Daje natychmiastowe efekty liftingu, poprawy owalu twarzy, zniwelowania zmarszczek i bruzd oraz wiotkiej skóry, a także cellulitu i tkanki tłuszczowej.

Audyt Enjoy your life

Wypełnij ankietę przygotowującą do audytu Enjoy Your Life i by uzyskać ocenę zgodności Twojego stylu życia z Twoimi priorytetami i potrzebami w istotnych obszarach dotyczących wyglądu, zdrowia i samopoczucia.

Nasi partnerzy