ul. Dembego 12, 02-796 Warszawa

IWONA BIELIK – PAWELCZYK

Dyplomowana florystka / Warszawa

Jestem pasjonatką kwiatów, zieleni i sztuki w otoczeniu człowieka. Stąd zrodził się pomysł by założyć Pracownię Florystyczną Botanical Art.

Kwiaty podkreślają szczególny charakter najróżniejszych wydarzeń i uroczystości, i tych wielkich, i tych małych a przede wszystkim wyrażają lub są odpowiedzią na nasze emocje.

Dlatego też specjalizuję się w przygotowaniu dekoracji kwiatowych na śluby, wesela i inne rodzinne wydarzenia. Nieobca jest mi także oprawa dużych i małych imprez o charakterze biznesowym.

Kwiaty i aranżacje dostosowuję do charakteru wnętrz i uroczystości, a także stylu preferowanego przez Klientów. Doradzam w zakresie doboru, usytuowania i pielęgnacji roślin w domach, mieszkaniach i biurach.

W mojej pracowni powstają botaniczne kompozycje na zamówienie oraz są stale dostępne tak bardzo ostatnio popularne ogrody w szkle. Prowadzę warsztaty florystyczne dla dzieci i dorosłych.

Jako florysta podążam za najnowszymi trendami. Udzielam się we florystycznych imprezach w kraju i zagranicą: Dni Króla Jana oraz Wystawa Tulipanów w Wilanowie, Festiwal Kwiatów i Sztuki w Książu, Festiwal Róż w Kutnie, Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Festiwal Land Art na Litwie. Od niedawna odkrywam hortiterapię.

Wierzę, że rośliny a szczególnie kwiaty dzięki swoim właściwościom poprawiają jakość naszego życia, pomagają nam wyrazić nasze emocje bez słów. Dzięki roślinom wracamy do natury, możemy nieco zwolnić, zauważyć i przeżywać cząstkę przyrody w naszym najbliższym otoczeniu.

Botanical Art Pracownia Florystyczna, Kwiaciarnia, Dembego 12 lok. usł. 2, Warszawa

FB: www.facebook.com/Botanical-Art-Pracownia-Florystyczna-612246885796090/

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this